datum aukce 19. 11. 2020 18:00
239
prodáno za: 5 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

7. František Gross

Figura

technika kolorovaný lept
rozměr 10,7 x 8,2 cm
rok 1944
signatura sign. PD F. Gross 44
stav díla č. 6/26, František Gross - Soupis grafického díla, Jiří Machalický, Martin Zeman; Galerie Moderna 2009, str. 38, č. 057
provenience
autor 1909 - 1985

Sál 5 000 CZK 19. 11. 2020 18:05:22