datum aukce 19. 11. 2020 18:00
229
vyvolávací cena: 5 000 CZK

8. František Gross

Hlava

technika kolorovaná suchá jehla
rozměr 7,9 x 6 cm
rok 1944
signatura sign. PD F. Gross 44
stav díla č. 8/27, František Gross - Soupis grafického díla, Jiří Machalický, Martin Zeman; Galerie Moderna 2009, str. 43, č. 078
provenience
autor 1909 - 1985