datum aukce 19. 11. 2020 18:00
284
vyvolávací cena: 54 000 CZK

9. František Kupka

Studie k dvoubarevné fuze

technika lept
rozměr 16 x 23 cm
rok 1913
signatura LD značeno v desce Kupka, značeno PD razítkem Kupka
stav díla Kupka, Museum Het Paleis, Den Haag, Snoeck- Ducaju & Zoon, Gent 1996, str. 152, č. 117; Kupka, Serge Fauchereau, Paris, 1988, č. 84
provenience
autor 1871 - 1957