datum aukce 25. 03. 2021 18:00
194
prodáno za: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 4 800 CZK

1. Jiří Načeradský

Pták na hlavě

technika lept
rozměr 51,5 x 38 cm
rok 1967
signatura sign. PD Načeradský 67
provenience
autor 1939 - 2014
vystaveno
Literatura

*****9 5 500 CZK 25. 03. 2021 18:01:17
*****8 5 000 CZK 25. 03. 2021 18:01:11
*****9 4 900 CZK 25. 03. 2021 18:01:08
*****8 4 800 CZK 25. 03. 2021 18:01:01