datum aukce 25. 03. 2021 18:00
219
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 16 000 CZK

10. Jan Švankmajer

Přírodopis

technika ručně kolorovaný lept
rozměr 64,5 x 49,5 cm
rok 1973
signatura sign. DU Švankmajer J. 73
popis č. 3/10b
provenience
autor 1934
vystaveno
Literatura

Sál 22 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:27
*****1 20 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:24
*****6 19 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:23
*****8 18 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:23
*****6 17 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:22
Sál 16 500 CZK 25. 03. 2021 18:04:22
*****6 16 000 CZK 25. 03. 2021 18:04:19