datum aukce 25. 03. 2021 18:00
163
vyvolávací cena: 5 000 CZK

13. Petr Nikl

Atlas velký: Hadí motýl III

technika litografie
rozměr 33 x 33 cm
rok 2019
signatura sign. PD Petr Nikl 2019
popis 45/60
provenience
autor 1960
vystaveno
Literatura