datum aukce 25. 03. 2021 18:00
164
vyvolávací cena: 18 000 CZK

16. František Hodonský

Vodní slavnost

technika dřevořez
rozměr 90 x 70 cm
rok 2013
signatura sign. PD F. HODONSKÝ 2013
popis č. 1/4
provenience
autor 1945
vystaveno
Literatura