datum aukce 25. 03. 2021 18:00
174
prodáno za: 4 800 CZK
vyvolávací cena: 4 800 CZK

2. Jiří Načeradský

Pták nad hlavou

technika lept
rozměr 47 x 32 cm
rok 1967
signatura sign. PD Načeradský 67
provenience
autor 1939 - 2014
vystaveno
Literatura

*****8 4 800 CZK 25. 03. 2021 18:01:32