datum aukce 25. 03. 2021 18:00
181
vyvolávací cena: 4 200 CZK

3. Jaroslav Róna

Noc na prérii

technika lept
rozměr 18 x 30 cm
rok 1982
signatura sign. PD JRóna 82
popis autorský tisk
provenience získáno v ateliéru autora
autor 1957