datum aukce 25. 03. 2021 18:00
179
prodáno za: 4 800 CZK
vyvolávací cena: 4 800 CZK

5. Jaroslav Róna

Tři pokojíčky

technika lept
rozměr 24,5 x 32,5 cm
rok 1983
signatura sign. PD JRóna 83
popis autorský tisk
provenience získáno v ateliéru autora
autor 1957

*****2 4 800 CZK 25. 03. 2021 18:02:22