datum aukce 25. 03. 2021 18:00
173
vyvolávací cena: 4 800 CZK

6. Jaroslav Róna

Sedící torzo

technika suchá jehla
rozměr 31,5 x 24,8 cm
rok 1981
signatura sign. PD JRóna 81
popis autorský tisk
provenience získáno v ateliéru autora
autor 1957