datum aukce 25. 03. 2021 18:00
237
prodáno za: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. Jitka Válová

Figury

technika litografie
rozměr 13 x 9 cm
rok 2005
signatura sign. PD J. Válová 05
popis č. 55/100
provenience
vystaveno
Literatura

*****8 1 600 CZK 25. 03. 2021 18:03:11
*****1 1 500 CZK 25. 03. 2021 18:03:07
*****8 1 400 CZK 25. 03. 2021 18:03:01
*****1 1 300 CZK 25. 03. 2021 18:02:58
*****8 1 200 CZK 25. 03. 2021 18:02:53
*****1 1 100 CZK 25. 03. 2021 18:02:51
*****8 1 000 CZK 25. 03. 2021 18:02:47