stav | rám poškozen |
technika | barevný dřevoryt |
rozměr | 37 x 33,5 cm |
signatura | sign. PD A. Macková |
autor | 1887 - 1969 |
Prášilská papírna, Dílna I
stav | rám poškozen |
technika | barevný dřevoryt |
rozměr | 37 x 33,5 cm |
autor | 1887 - 1969 |