#105

Neznámý autor - Móda 19. století

#105

Ženy a móda
108 zobrazení
300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
23. 6. 2022 18:00

kolorovaný mědiryt
stav
lehce opotřebeno
16 x 23

neznačeno, volný list