#447

Antonín Machek
(1775 – 1844)

Vjezd Jana Lucemburského do Prahy

Antonín Machek - Vjezd Jana Lucemburského do Prahy
#447

Antonín Machek
(1775 – 1844)

Pragensia
98 zobrazení
2 000 Kč
23. 6. 2022 18:00

litografie
25 x 34,5
značeno na desce A. Machek
1775 - 1844

litografii provedl Wenzel Manes