datum aukce 18. 10. 2018 18:00
44
vyvolávací cena: 4 500 CZK

1. František Drtikol

Portrét herce Eduarda Vojana

technika bromo stříbrná fotografie
rozměr 13,8 x 8,5 cm
signatura PD značeno slepotiskovým razítkem Drtikol & spol Praha Vodičkova 9
provenience
autor 1883 - 1961