datum aukce 20. 01. 2021 18:00
140
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 2 400 CZK

175. Ivana Lomová

Věčný vůdce

technika litografie
rozměr 35 x 34,5 cm
rok 2013
signatura sign. PD Ivana Lomová 2013
stav díla č. 15/126
provenience
autor 1959

*****3 2 500 CZK 20. 01. 2021 18:42:02
*****8 2 400 CZK 20. 01. 2021 18:41:59