konec limitování 20. 01. 2021 17:00
datum aukce 20. 01. 2021 18:00
59
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 2 400 CZK

175. Ivana Lomová

Věčný vůdce

technika litografie
rozměr 35 x 34,5 cm
rok 2013
signatura sign. PD Ivana Lomová 2013
stav díla č. 15/126
provenience
autor 1959