konec limitování 20. 01. 2021 17:00
datum aukce 20. 01. 2021 18:00
54
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 4 000 CZK

431. Martin Velíšek

Ježíšek Fritz

technika litografie
rozměr 42,5 x 30 cm
rok 2016
signatura sign. PD M. Velíšek 2016
provenience
autor 1963