konec limitování 20. 01. 2021 17:00
datum aukce 20. 01. 2021 18:00
36
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 2 100 CZK

444. Karel Vysušil

Kompozice s písmem

zachovalost na rámu oděrky
technika litografie
rozměr 65 x 48 cm
rok 1989
signatura sign. DU K. Vysušil 89
provenience
autor 1926 - 2014