datum aukce 10. 07. 2018 18:00
197
vyvolávací cena: 4 000 CZK

1. R. Němec

Valerie a týden divů

zachovalost při dolním a horním okraji natržený papír (cca 6,5 cm)
technika filmový plakát
rozměr 81,5 x 58 cm
rok 1969
signatura značeno LD v tisku R. Němec
provenience český film podle románu Vítězslava Nezvala, režie: Jaromil Jireš