datum aukce 10. 07. 2018 18:00
100
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

11. Friedensreich Hundertwasser

Olympijské hry v Mnichově 1972

zachovalost při okrajích poškozeno
technika tisk, plakát
rozměr 100 x 64 cm
provenience
autor 1928 - 2000

7****0 2 500 CZK 10. 07. 2018 18:03:38