datum aukce 10. 07. 2018 18:00
111
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

12. Victor Vasarely

Olympijské hry v Mnichově 1972

zachovalost při okrajích pokrčený papír
technika litografie
rozměr 103,5 x 64 cm
signatura PD značeno Vasarely
provenience edice Olympia, německo, 1972
autor 1908 - 1997

7****9 2 500 CZK 10. 07. 2018 18:03:54