datum aukce 10. 07. 2018 18:00
58
vyvolávací cena: 2 500 CZK

13. Joan Miró

Omnium Cultural

technika litografie
rozměr 73 x 53,5 cm
rok 1974
signatura PD značeno Miro
provenience
autor 1893 - 1983