datum aukce 10. 07. 2018 18:00
66
vyvolávací cena: 2 500 CZK

15. André Lanskoy

Lanskoy

technika litografie
rozměr 85,5 x 58 cm
provenience plakát k výstavě v Galerii Erker, St Galen, 1963
autor 1902 - 1976