zachovalost | lehce pokrčený papír, při okraji skvrnka |
technika | litografie |
rozměr | 60 x 39,8 cm |
provenience | plakát k výstavě v Muzeu D´Art Moderne de la Ville, Paříž, 1976-77 |
autor | 1871 - 1957 |