datum aukce 10. 07. 2018 18:00
91
prodáno za: 2 500 CZK
vyvolávací cena: 2 500 CZK

16. František Kupka

Čtyři příběhy bílé a černé

zachovalost lehce pokrčený papír, při okraji skvrnka
technika litografie
rozměr 60 x 39,8 cm
provenience plakát k výstavě v Muzeu D´Art Moderne de la Ville, Paříž, 1976-77
autor 1871 - 1957

3****2 2 500 CZK 10. 07. 2018 18:04:58