datum aukce 10. 07. 2018 18:00
93
vyvolávací cena: 2 500 CZK

18. Jan Balet

Orangerie Cologne

zachovalost při okrajích pokrčený papír
technika litografie
rozměr 87 x 59,8 cm
signatura sign. DU Jan Balet
provenience
autor 1913 - 2009