datum aukce 10. 07. 2018 18:00
97
vyvolávací cena: 2 500 CZK

2. Jaroslav Fišer

Večírek

technika filmový plakát
rozměr 82,5 x 58,5 cm
rok 1970
signatura značeno LD v tisku Fišer 70
provenience americký film, režie: Blake Edwards, v hlavní roli Peter Sellers
autor 1919 - 2003