zachovalost | zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír |
technika | litografie |
rozměr | 105 x 72,5 cm |
rok | 1927 |
signatura | PD značeno André Strauss |
provenience | vydal Vaugirard, Paříž |
autor | 1885 - 1971 |
La Corse - Evisa
technika | litografie |
rozměr | 105 x 72,5 cm |
rok | 1927 |
autor | 1885 - 1971 |