#3

André Strauss

André Strauss
#3

André Strauss

Poster
1 limit
577 zobrazení
6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
10. 7. 2018 18:00
eAukce plakátů
eAukce plakátů

zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír
litografie
105 x 72,5 cm
1927
PD značeno André Strauss
provenience
vydal Vaugirard, Paříž
1885 - 1971

La Corse - Evisa