datum aukce 10. 07. 2018 18:00
120
prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 6 000 CZK

3. André Strauss

La Corse - Evisa

zachovalost zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír
technika litografie
rozměr 105 x 72,5 cm
rok 1927
signatura PD značeno André Strauss
provenience vydal Vaugirard, Paříž
autor 1885 - 1971

7****8 6 000 CZK 10. 07. 2018 18:01:28