datum aukce 10. 07. 2018 18:00
74
vyvolávací cena: 8 000 CZK

4. Kauffer

Mexico - American Airlines

zachovalost zažloutlý, při okrajích poškozený papír
technika litografie
rozměr 101,5 x 72,5 cm
signatura PD značeno E. McKnight Kauffer
provenience
autor 1890 - 1954