zachovalost | zažloutlý, při okrajích poškozený papír |
technika | litografie |
rozměr | 101,5 x 72,5 cm |
signatura | PD značeno E. McKnight Kauffer |
autor | 1890 - 1954 |
Mexico - American Airlines
technika | litografie |
rozměr | 101,5 x 72,5 cm |
autor | 1890 - 1954 |