#4

Kauffer

 Kauffer
#4

Kauffer

Poster
518 zobrazení
8 000 Kč
10. 7. 2018 18:00
eAukce plakátů
eAukce plakátů

zažloutlý, při okrajích poškozený papír
litografie
101,5 x 72,5 cm
PD značeno E. McKnight Kauffer
1890 - 1954

Mexico - American Airlines