datum aukce 10. 07. 2018 18:00
484
prodáno za: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

42. Zdeněk Burian

Sídliště předvěkého člověka ze starší doby kamenné

zachovalost zažloulý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír
technika tisk, plakát
rozměr 61 x 92,5 cm
rok 1949
signatura PD značeno Z. Burian 49
provenience školní plakát, malováno pod odborným vedením prof. Dr. Jos. Augusty, prof. Dr. J. Filipa a Dr. J. Malého, vydalo Státní edagogické nakladatelství, Praha, 1961
autor 1905 - 1981

8****1 1 200 CZK 10. 07. 2018 18:12:15