datum aukce 10. 07. 2018 18:00
226
prodáno za: 1 300 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

43. Alexander Calder

Pocta Benu Shahnovi

zachovalost lehce poškozený papír
technika litografie
rozměr 98,7 x 64,5 cm
provenience vydal Mourlot graphics - Kennedy graphics
autor 1898 - 1976

7****8 1 300 CZK 10. 07. 2018 18:12:42
7****9 1 200 CZK 10. 07. 2018 18:12:31