datum aukce 10. 07. 2018 18:00
128
prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

5. Neznámý autor

Hubertus do každého počasí

zachovalost několikrát přeložený, zažloutlý, při okrajích poškozený papír
technika litografie
rozměr 85 x 59,8 cm
provenience

8****1 4 000 CZK 10. 07. 2018 18:02:01