#5

Neznámý autor

 Neznámý autor
#5

Neznámý autor

Poster
1 limit
534 zobrazení
4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
10. 7. 2018 18:00
eAukce plakátů
eAukce plakátů

několikrát přeložený, zažloutlý, při okrajích poškozený papír
litografie
85 x 59,8 cm

Hubertus do každého počasí