datum aukce 10. 07. 2018 18:00
119
vyvolávací cena: 15 000 CZK

7. Neznámý autor

Maškarní merenda - Dostaveníčko námořníků a námořnic v Kotoru

zachovalost zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír
technika litografie
rozměr 108 x 80 cm
rok 1931
provenience vydala Tělocvičná jednota Sokol v Poličce