datum aukce 10. 07. 2018 18:00
120
vyvolávací cena: 15 000 CZK

8. František Hoplíček

Slet Sokolstva v Moravské Ostravě

zachovalost zažloulý, několikrát přeložený, poškozený papír
technika litografie
rozměr 124,5 x 88 cm
rok 1922
signatura PD značeno Hoplíček
provenience vydal Neubert a synové
autor 1890 - 1946