konec limitování 20. 02. 2020 17:00
datum aukce 20. 02. 2020 18:00
3
155
5
aktuální cena: 300 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

1. Miroslav Josef Černý

Krajina

technika akvarel, papír
rozměr 47,5 x 68 cm
signatura sign. PD M. J. Černý
autor 1935-2007