datum aukce 20. 02. 2020 18:00
188
prodáno za: 1 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

10. Zdeňka Mašková - Landová

Bohatýr

technika tužka, akvarel, papír
rozměr 43,5 x 29 cm
signatura sign. PD Landová
autor 1895-?

7****3 1 CZK 20. 02. 2020 18:03:40