datum aukce 20. 02. 2020 18:00
4
246
prodáno za: 200 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

11. Josef Matějka

Doma

zachovalost papír i pasparta zažloutlý, na rámu oděrky
technika akvarel, papír
rozměr 29 x 42,5 cm
rám pasparta, rám
provenience
autor 1881-1953

1****6 200 CZK 20. 02. 2020 18:04:01