datum aukce 20. 02. 2020 18:00
5
214
prodáno za: 300 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

13. Josef Matějka

Jesenní stromy

zachovalost zažloutlý papír, na rámu oděrky
technika akvarel, papír
rozměr 32 x 45,5 cm
rok 1934
signatura Sign PD J. Matějka
provenience
autor 1881-1953

1****6 300 CZK 20. 02. 2020 18:04:44