datum aukce 20. 02. 2020 18:00
3
183
prodáno za: 200 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

15. Josef Michl

Krajina II.

technika olej, karton
rozměr 33,5 x 48,5 cm
signatura sign. PD J. Michl
autor 1899-198?

1****7 200 CZK 20. 02. 2020 18:05:24