#17

Neurčený autor

 Neurčený autor
#17

Neurčený autor

Obrazy, kresby, grafika
541 zobrazení
100 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
20. 2. 2020 18:00

olej, plátno
50 x 34 cm
sign. PD

Sedící dívka