datum aukce 20. 02. 2020 18:00
2
224
prodáno za: 100 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

17. Neurčený autor

Sedící dívka

technika olej, plátno
rozměr 50 x 34 cm
signatura sign. PD
provenience

1****7 100 CZK 20. 02. 2020 18:06:05