datum aukce 20. 02. 2020 18:00
4
208
prodáno za: 200 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

18. Neurčený autor

Akt v přírodě

technika olej, plátno
rozměr 34 x 50 cm
signatura sign. LD
provenience

1****8 200 CZK 20. 02. 2020 18:06:25