datum aukce 20. 02. 2020 18:00
5
230
prodáno za: 400 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

2. Jan Fořt

Uvadlé květy

zachovalost na rámu drobné oděrky
technika olej, plátno, karton
rozměr 65 x 50 cm
rok 1961
signatura sign. PD Fořt 61
stav díla vzadu nalepen autorský štítek s popisem
provenience
autor 1913-1991

1****7 400 CZK 20. 02. 2020 18:00:44