konec limitování 20. 02. 2020 17:00
datum aukce 20. 02. 2020 18:00
2
135
2
aktuální cena: 100 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

2. Jan Fořt

Uvadlé květy

zachovalost na rámu drobné oděrky
technika olej, plátno, karton
rozměr 65 x 50 cm
rok 1961
signatura sign. PD Fořt 61
stav díla vzadu nalepen autorský štítek s popisem
provenience
autor 1913-1991