datum aukce 20. 02. 2020 18:00
2
261
prodáno za: 100 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

3. Jaroslav Holeček

Hory v zimě

zachovalost malba mírně poškozena
technika olej, karton
rozměr 49 x 65 cm
signatura sign. PD J. Holeček
autor 1902-1957

9****3 100 CZK 20. 02. 2020 18:01:06