konec limitování 20. 02. 2020 17:00
datum aukce 20. 02. 2020 18:00
129
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 CZK

5. Břetislav Jüngling

Pohled na kostelík

technika akvarel, papír
rozměr 41 x 28 cm
rok 1962
signatura sign. LD Jüngling IX. 62
autor 1921-1980