Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
2
Břetislav Jüngling
Pohled na kostelík
#5
2
Břetislav Jüngling
Pohled na kostelík
Obrazy, kresby, grafika
539 zobrazení
1 Kč
20. 2. 2020 18:00
Břetislav Jüngling
Prohlédnout autora
eAukce Drobná výtvarná díla, Numismatika
Aukční katalog
akvarel, papír
41 x 28 cm
1962
sign. LD Jüngling IX. 62
1921-1980
Pohled na kostelík
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript