#5

Břetislav Jüngling

Pohled na kostelík

Břetislav Jüngling
#5

Břetislav Jüngling

Pohled na kostelík

Obrazy, kresby, grafika
539 zobrazení
20. 2. 2020 18:00

akvarel, papír
41 x 28 cm
1962
sign. LD Jüngling IX. 62
1921-1980

Pohled na kostelík