datum aukce 20. 02. 2020 18:00
4
225
prodáno za: 100 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

7. Erich Kaizr

Krajina s rybníkem

zachovalost na rámu oděrky
technika kvaš, lepenka
rozměr 29 x 85 cm
rok 1960
signatura sign. PD E. Kaizr 60
provenience
autor 1919-?

1****8 100 CZK 20. 02. 2020 18:02:35