#8

Eduard Kverka

Stavba metra v Praze

Eduard Kverka
#8

Eduard Kverka

Stavba metra v Praze

Obrazy, kresby, grafika
541 zobrazení
200 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
20. 2. 2020 18:00

akvarel, pastel, papír
38,5 x 55 cm
1974
sign. LD Kverka 74
na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU (původní cena v n. p. Dílo 1000 Kčs)

Stavba metra v Praze