datum aukce 20. 02. 2020 18:00
4
227
prodáno za: 200 CZK
vyvolávací cena: 1 CZK

8. Eduard Kverka

Stavba metra v Praze

technika akvarel, pastel, papír
rozměr 38,5 x 55 cm
rok 1974
signatura sign. LD Kverka 74
stav díla na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU (původní cena v n. p. Dílo 1000 Kčs)

1****7 200 CZK 20. 02. 2020 18:02:57