technika | akvarel, pastel, papír |
rozměr | 38,5 x 55 cm |
rok | 1974 |
signatura | sign. LD Kverka 74 |
stav díla | na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU (původní cena v n. p. Dílo 1000 Kčs) |
Stavba metra v Praze
rozměr | 38,5 x 55 cm |
rok | 1974 |