datum aukce 19. 12. 2018 18:00
206
vyvolávací cena: 1 200 CZK

1. Alena Anderlová

Family

technika litografie
rozměr 40 x 62
rok 2011
signatura sign. PD Anderlová 2011
číslo grafiky č. 1/80
autor 1977