datum aukce 19. 12. 2018 18:00
169
vyvolávací cena: 1 800 CZK

10. Václav Benedikt

Bez názvu

technika litografie
rozměr 70 x 53,5
rok 1993
signatura sign. PD Benedikt 93
číslo grafiky autorský tisk 10/10
autor 1952