datum aukce 19. 12. 2018 18:00
181
vyvolávací cena: 400 CZK

15. Pavel Beneš

Ve verších

zachovalost při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír
technika litografie
rozměr 43,5 x 32,5
signatura sign. DU Pavel Beneš
číslo grafiky autorský tisk
autor 1960