datum aukce 19. 12. 2018 18:00
187
vyvolávací cena: 400 CZK

16. Karel Beneš

Dívka s květy ve vlasech

technika litografie
rozměr 19,2 x 32
rok 1974
signatura sign. PD Karel Beneš 74
číslo grafiky 149/200
autor 1932